O společnosti

ARC Technologie a.s.

pokladní systémy TOSHIBA, POSIFLEX a COLORMETRICS, tiskárny čárového kódu TOSHIBA, instalace a hotline platebních terminálů BS PAYONE. Servis pokladních systémů i tiskáren čárového kódu.

Společnost ARC Technologie a.s. působí na českém trhu v oblasti informačních techologií již od roku 1990. Je autorizovaným distributorem systémů TOSHIBA TEC pro Českou republiku.
Dodáváme pokladní systémy TOSHIBA TEC, Dotykové Touch Screen Systémy,  pokladní termotiskárny a poskytujeme instalaci, poradenskou činnost a servis pro všechna dodávaná zařízení. Dále instalujeme pokladní software pro obchodní organizace, restaurace, bary , kavárny i provozovny rychlého občerstvení. K pokladním systémům a pokladnám také nabízíme veškeré příslušenství. Druhou základní oblastí je komplexní řešení čárových kódů, tiskárny čárového kódu TOSHIBA TEC pro tisk samolepících etiket a štítků, průmyslové, kancelářské i přenosné provedení tiskáren s možností kódování RFID tagů. Software pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy Seagull Scientific BarTender. Zajišťujeme také servis všech dodávaných pokladních systémů a tiskáren čárového kódu a zakázkový tisk etiket. Poskytujeme servis a podporu i v místě instalace.

 

Máte dotaz ohledně registračních pokladen, pokladních systémů nebo tiskáren čárových kódů TOSHIBA TEC? Zeptejte se ...

Kontakt

U Trojice 1042/2, 150 00 Praha 5
1. patro č.dv. 102 - 109

+420 257 32 69 66

info@arctech.cz

 
 
Souhlasím se vším