TISKÁRNY ČÁROVÉHO KÓDU

TOSHIBA B-EX4T1 

kombinací 60 let zkušeností z vlastního vývoje a výroby a zohledněním hlasu zákazníků vznikla průmyslová tiskárna čárového kódu s osvědčenými vlastnosti a funkcemi řady B-SX4 a B-SX5 a vylepšeními, která přinášejí zvýšení výkonu a funkčnostiSpolehlivost a výkon obvykle něco stojí, ale s B-EX, jsou prémiové funkce standartem. Je zajištěna nižší spotřeba elektrické energie, což osvědčuje certifikace ENERGY STAR a zároveň navýšena rychlost tisku.

TOSHIBA B-EX4T2

Kombinuje osvědčené vlastnosti a funkce B-SX řady s vylepšeními, která přinášejí zvýšení výkonu a funkčnostiSpolehlivost a výkon obvykle něco stojí, ale s B-EX, jsou prémiové funkce standardem. Je zajištěna nižší spotřeba s navýšením rychlosti tisku, oproti předchozím řadám.

TOSHIBA B-EX4T3

průmyslová tiskárna s vysokou přesností tisku 600dpi, robustní kontrukce a vybavená vyspělými technologiemi.

Tiskárna Toshiba B-EX4T3, 4" průmyslová tiskárna, s vysokou spolehlivostí, přesností a výkonem. Zkonstruovaná z odolné oceli pro náročné aplikace. Ideální pro použití v průmyslových odvětvích zahrnující chemické, výrobní, farmaceutické, textilní, logistické i elektronické provozy.

TOSHIBA B-EX6T1

Vysoce výkonná, kvalitní průmyslová tiskárna

Tiskárna Toshiba B-EX6T1, 6" průmyslová tiskárna, s vysokou spolehlivostí a výkonem při vyjímečně nízkých nákladech. Zkonstruovaná z odolné oceli, je předurčena pro náročné aplikace. Ideální pro použití v průmyslových odvětvích zahrnující chemické, výrobní, farmaceutické, textilní, logistické i elektronické provozy. Obzvlášťě je tato tiskárna vhodná pro nepřetržité provozy automobilního průmyslu.
Vysoká procesorová rychlost pro zpracování velkých souborů.
Spolehlivost v náročném provozu.
"Near edge head" zaručuje zvýšenou živostnost tiskové hlavy a vysoký výkon.
Síťová tiskárna - se vzdáleným ovládáním.

Tiskárna čárového kódu Toshiba B-852. S maximální šířkou tisku 216,8mm a silnými síťovými schopnostmi  je tiskárna TOSHIBA B-852 "World Wide Web Printer"   vhodná pro širokou škálu prostředí a aplikací. Tato inovativní průmyslová tiskárna nabízí skvělé možnosti včetně extrémně rychlého zpracování příkazů, velkou vnitřní paměť, řízení přes WEB a SNMP síťové funkce.

Pro budoucí výhody, tiskárna B-852 je kompatibilní se systémy Toshiba i jiných výrobců.

S velmi silným zabudovaným programovacím jazykem "Basic Command Interpreter" (BCI)  lze vstupní data přizpůsobit pro generování uživatelský definovaných štítků. Pomocí jazyka BCI také lze komunikovat s externími zařízeními včetně snadné ingrace do jiných technologických procesů.

Tiskárna B-852 se dodává s "Network Management Suite",  která dovoluje uživateli řídit a spravovat všechny Toshiba tiskárny v jedné síti pomocí jejich IP adres.

Prověřený o odolný "heavy duty" ocelový plášť a robustní tiskový mechanismus dává tiskárně B-852 podobnou odolnost a spolehlivost jako u vynikajících "Toshiba řady SX" průmyslových tiskáren.

 

 

Tiskárna čárového kódu Toshiba B-SA4 v sobě spojuje robustnost průmyslových tiskáren s vlastnostmi a jednoduchostí použití desktopových tiskáren. Tiskárna nabízí široké druhy komunikačních rozhraní, které umožňují zvládat celou síť tiskáren z jednoho centrálního zdroje. B-SA4 je perfektní řešení pro jakékoliv tiskové aplikace, které vyžadují vysoký výkon a použití pokročilých funkcí včetně RFID. Tiskárna je vhodná pro tiché pracovní prostředí, ale její kvalita a výjimečný výkon je využitelný i v průmyslovém prostředí.
Vysoká kvalita tisku: tiskárna je standardně vybavena 200 dpi tiskovou hlavou, ale snadno a jednoduše ji lze vyměnit za 300 dpi. Tiskárna obsahuje celkovou síťovou správu, která Vám dovolí ovládat všechny SNMP tiskárny ve vaší síti.

TOSHIBA B-SX5T

"Heavy Duty" průmyslová tiskárna s vysokým objemem tisku. Tiskárna B-SX5T vyniká spolehlivostí a výkonovými vlastnostmi s neuvěřitelně nízkými náklady na provoz. Je vhodná pro tisk velkého množství čárových kódů, štítků, lístků nebo přívěšků. Do tiskárny B-SX5T od společnosti TOSHIBA TEC je možné zabudovat RFID čtecí/zápisovací jednotku. RFID je poskytnuta dle přání každého zákazníka a je přesně navržena pro jeho aplikace, což zajišťuje rychlý návrat vložených prostředků. TOSHIBA TEC nabízí tiskárnu, která má všechny osvědčené rysy velmi populární tiskárny B-472, ale je vybavena nejmodernější technologií. Inovace řízení motoru (pro posun ribbonu) vylepšuje úsporu materiálu a zajišťuje vysokou průchodnost a ochranu tisku. Přístup k tiskové hlavě, válci, cestě papíru a senzorům je snadnější díky novému široko otevíratelnému mechanismu. To umožňuje rychlejší vkládání papírů i čištění. Tiskárna používá nejmodernější tiskové technologie společnosti Toshiba. Zaručuje čistý a jasný tisk v rozlišení 305 dpi.

Tiskárna čárového kódu Toshiba TEC B-SX8 s možností tisku na RFID štítky, výkonnými síťovými schopnostmi a odpovídajícím výkonem pro široké spektrum prostředí a aplikací. Inovativní průmyslová tiskárna nabízí pokročilé funkce včetně extrémně rychlého zpracování, velkou vnitřní paměť, ovládání a řízení pomocí webové aplikace, SNMP funkce a RFID. Použitím procesorů od firmy Toshiba tiskárna B-SX8 nabízí vysokorychlostní tisk, vylepšené zpracování tisku a velký výběr připojení. 300dpi, 213.3mm široká tisková hlava umožňuje rychlý tisk velkoformátových etiket. Úspora TTR pásky pomocí šetřícího zařízení snižuje náklady a dovoluje optimální výkon při kódování RFID. Pro úsporu nákladů jsou tiskárny B-SX8 kompatibilní se staršími modely B-682, B-882, B-672 a B-872. Pomocí BCI (Basic Command Interpreter) může tiskárna komunikovat s externím zařízením, což dovoluje snadnou integraci do technologických systémů. B-SX8 je vybavena Central Network Management Suite pro snadnou správu všech tiskáren Toshiba v síti pomocí jejích IP adres. Všechny průmyslové tiskárny nové generace Toshiba jsou RFID ready

Toshiba B-FV4. Základní, jednoduchá, ale výkonná desktopová (kancelářská) tiskárna čárového kódu. Se šíří tisku do 108mm, rychlostí 127mm/s a s rozlišením 200dpi nebo 300dpi (podle modelu) představuje dobrou volbu pro příležitostný tisk etiket v kanceláři nebo skladu. Navíc s možností emulace jazyků ZPL-II má široké možnosti uplatnění při integraci do podnikového informačního systému.

 

Toshiba B-EV4. Základní, jednoduchá, ale výkonná desktopová (kancelářská) tiskárna čárového kódu. Se šíří tisku do 108mm, rychlostí 127mm/s a s rozlišením 200dpi nebo 300dpi (podle modelu) představuje dobrou volbu pro příležitostný tisk etiket v kanceláři nebo skladu. Navíc s možností emulace jazyků ZPL-II má široké možnosti uplatnění při integraci do podnikového informačního systému.

 

Kompaktní a stylové přenosné termotiskárny řady EP v černém provedení se vyrábějí ve dvou šířkách tisku. B-EP2 je 2" a B-EP4 má 4".  Oba typy tiskáren jsou nepřekonatelné v bezdrátové komunikaci - Bluetooth, IrDA, WLAN.

Radio Frekvenční IDentifikace - RFID tisk a kódování na nových průmyslových tiskárnách Toshiba TEC řady B-SA a B-SX
Výhody : bezkontaktní identifikace bez přímé viditelnosti, současné snímání více produktů. Toshiba TEC pokračuje v zavádění nejnovějších technologií do tiskáren čárového kódu. Schopnost kódování RFID chipů při tisku etiket v tiskárnách řady B-SA a B-SX. Na počátku jsou dostupné dva kódovací moduly, ale jiné typy lze snadno implementovat.
Funkce : Head Up - nadzdvižení tiskové hlavy při tisku etikety obsahující RFID chip omezuje možnost poškození chipu při tisku. Použitím Toshiba TEC technologie pro úsporu TTR pásky je možné docílit přeskočení integrovaného chipu tiskovou hlavou. Tato unikátní funkce odstaňuje možnost dotyku tiskové hlavy s chipem a tím poškození jak teplotou, tak i tlakem. Ve svém důsledku také prodlužuje životnost tiskové hlavy.
Basic Command Interpreter (BCI) : BCI je Toshiba TEC uživatelský programovací interface (API). Jeho použitím je možné integrovat i jiné RFID R/W moduly do řady tiskáren B-SX a zvýšit množství použitelných frekvencí a chipů. Je také možné ušít na míru programování chipů přesně podle požadavků. Odpovídá specifikaci TEC Printer Command Language (TPCL). Funkce RFID byly přidány i do existujícího jazyka TPCL.

Seagull Scientific BarTender - Profesionální software pro návrh a tisk etiket
Pro každé použití, pro libovolnou velikost skladu nebo organizace lze nalézt odpovídající řešení. BarTender existuje v několika licenčních variantách podle počtu zároveň použitelných tiskáren nebo pracujících uživatelů.

Licence podle počtu tiskáren
Obě verze Automation dovolují neomezený 
počet síťových uživatelů. Licence je zalo-
žena na počtu tiskáren, které bude aplikace 
BarTender v síti využívat.

Enterprise Automation Edition
Počet licencovaných tiskáren : 3, 5, 10, 15, 20
Počet licencovaných uživatelů : neomezeně

Nejvýkonnější verze BarTender s rozšířenými funkcemi serveru pro centralizovaný tisk a správu. Nejpokročilejší možnosti pro integraci. Podpora RFID a všech funkcí tisku karet a kódování čipových karet. Obsahuje všech 8 doprovodných,aplikací, včetně systému Librarian a nejvyspělejší verze aplikace Security Center.

Automation Edition
Počet licencovaných tiskáren : 3, 5, 10, 15, 20 
Počet licencovaných uživatelů : neomezeně

Nejvýkonnější funkce aplikace BarTender plus standardní funkce integrace pro automatické ovládání jiným softwarovým programem. Podporuje RFID. Veškeré funkce tisku karet, ale kóduje pouze magnetické proužky. Nemá vylepšené funkce serveru. Neobsahuje aplikaci Librarian ani nejpokročilejší funkce aplikace Security Center. Nástroj Printer Maestro spravuje pouze síťové tiskárny, které jsou dostupné z lokálního počítače a nesleduje spotřební materiál tiskáren. Protokolování úloh, History Explorer a opakovaný tisk podporují pouze lokální databázi.

 

Licence podle počtu uživatelů
Verze Professional a Basic jsou licencovány
na základě počtu počítačů, ve kterých je
nainstalována aplikace BarTender.

Professional Edition
Počet licencovaných tiskáren : neomezený 
Počet licencovaných uživatelů : 1

Veškeré funkce návrhu jako ve verzi
Automation a většina funkcí pro přístup
k datům, avšak bez automatizace z jiného
softwaru. Podporuje RFID. Veškeré funkce
tisku karet, ale pouze kóduje magnetické
proužky. Obsahuje doprovodné aplikace Print
Station a Batch Maker.

Basic Edition 
Počet licencovaných tiskáren : neomezený
Počet licencovaných uživatelů : 1

Nejdůležitější funkce návrhu aplikace
BarTender, avšak bez přístupu k
databázím a automatizaci. Většina funkcí
tisku karet, ale kóduje pouze magnetické
proužky. Obsahuje jedinou doprovodnou
aplikaci Print Station.

Basic Edition Ultra Lite
Software zdarma přibalovaný ke každé tiskárně Toshiba TEC. Lze použít pouze na zakoupený model tiskárny.

Drivery pro tiskárny Toshiba TEC dostupné v software BarTender :  Všechny tiskárny dostupné na trhu nyní i v minulosti.
Drivery existují i pro všechny ostatní hlavní výrobce tiskáren čárového kódu.
 

Náplně, barvící pásky, náplně, kartrige, pokladní pásky.

UKONČENÁ VÝROBA

Tiskárna B-SX4 je spolehlivá a nabízí neuvěřitelně nízké provozní náklady. Je vhodná pro tisk velkého množství čárových kódů, štítků, lístků nebo přívěšků. Tiskárna B-SX4 od společnosti TOSHIBA TEC nemá standardně vybavenou RFID čtecí/zápisovou jednotku. RFID je nabízena dle přání každého zákazníka a je přesně navržena pro Vaše aplikace. TOSHIBA TEC nabízí tiskárnu, která má všechny osvědčené rysy velmi populární tiskárny B-472, ale je vybavena nejmodernější technologií. Díky pokročilé kapacitě procesoru vytiskne tiskárna B-SX4 štítky rychlostí až 250 mm/s. Inovace řízení motoru (pro posun ribbonu) vylepšuje úsporu materiálu a zajišťuje vysokou průchodnost a ochranu tisku. Přístup k tiskové hlavě, válci, cestě papíru a senzorům je snadnější díky novému široko otevíratelnému mechanismu. To umožňuje rychlejší vkládání papírů i čištění. Tiskárna používá nejmodernější tiskové technologie společnosti Toshiba. Zaručuje čistý a jasný tisk v rozlišení 203 dpi.

UKONČENÁ VÝROBA

Pro speciální tisky v šíři až 104mm s nároky na vysokou přesnost a perfektní tisk je nejvhodnější tiskárna TOSHIBA B-SX600. S ultra vysokým rozlišením 600dpi (8 bodů/mm), s nejvyšší přesností umístění tisku a s velmi robustním tiskovým mechanismem i odolnou kovovou skříní představuje HIGH END mezi tiskárnami etiket.