TOSHIBA BA420T

  • postavena na renovované platformě předchozí verze B-SA4TP, zůstává u této tiskárny zachována vyjímečná spolehlivost a robustnost i v náročných podmínkách.
  • Rozšiřitelná architektura OS pro budoucí použití
  • Vylepšená produktivita díky zvýšené rychlosti tisku při za zachování vyjímečné kvality tisku
  • Odpovídající spolehlivost a robustnost k vyloučení téměř všech výpadků
  • Snadno použitelná tiskárna s vysokým výkonem pro různorodá prostředí
  • Široká variabilita díky množství doplňkových zařízení

TOSHIBA B-852

Tiskárna čárového kódu Toshiba B-852. S maximální šířkou tisku 216,8mm a silnými síťovými schopnostmi  je tiskárna TOSHIBA B-852 "World Wide Web Printer"   vhodná pro širokou škálu prostředí a aplikací. Tato inovativní průmyslová tiskárna nabízí skvělé možnosti včetně extrémně rychlého zpracování příkazů, velkou vnitřní paměť, řízení přes WEB a SNMP síťové funkce.

Pro budoucí výhody, tiskárna B-852 je kompatibilní se systémy Toshiba i jiných výrobců.

S velmi silným zabudovaným programovacím jazykem "Basic Command Interpreter" (BCI)  lze vstupní data přizpůsobit pro generování uživatelský definovaných štítků. Pomocí jazyka BCI také lze komunikovat s externími zařízeními včetně snadné ingrace do jiných technologických procesů.

Tiskárna B-852 se dodává s "Network Management Suite",  která dovoluje uživateli řídit a spravovat všechny Toshiba tiskárny v jedné síti pomocí jejich IP adres.

Prověřený a odolný "heavy duty" ocelový plášť a robustní tiskový mechanismus dává tiskárně B-852 podobnou odolnost a spolehlivost jako u vynikajících průmyslových tiskáren Toshiba řady SX.

 

 

TOSHIBA B-SA4TM a B-SA4TP

v sobě spojuje robustnost průmyslových tiskáren s vlastnostmi a jednoduchostí použití desktopových tiskáren. Tiskárna nabízí široké druhy komunikačních rozhraní, které umožňují zvládat celou síť tiskáren z jednoho centrálního zdroje. B-SA4 je perfektní řešení pro jakékoliv tiskové aplikace, které vyžadují vysoký výkon a použití pokročilých funkcí včetně RFID. Tiskárna je vhodná pro tiché pracovní prostředí, ale její kvalita a výjimečný výkon je využitelný i v průmyslovém prostředí.
Vysoká kvalita tisku: tiskárna je standardně vybavena 200 dpi tiskovou hlavou, ale snadno a jednoduše ji lze vyměnit za 300 dpi. Tiskárna obsahuje celkovou síťovou správu, která Vám dovolí ovládat všechny SNMP tiskárny ve vaší síti.

Toshiba B-FV4

Základní, jednoduchá, ale výkonná desktopová (kancelářská) tiskárna čárového kódu. Vyrábí se ve dvou základních provedeních. B-FV4T s možností termotransferového i přímého tepelného tisku a B-FV4D pouze pro přímý tepelný tisk. Se šíří tisku do 108mm, rychlostí 127mm/s a s rozlišením 200dpi nebo 300dpi (podle modelu) představuje dobrou volbu pro příležitostný tisk etiket v kanceláři nebo skladu. Navíc s možností emulace jazyků ZPL-II má široké možnosti uplatnění při integraci do podnikového informačního systému.

 

TOSHIBA B-EV4

Základní, jednoduchá, ale výkonná desktopová (kancelářská) tiskárna čárového kódu. Vyrábí se ve dvou základních provedeních. B-EV4T s možností tisku termotransefového i přímého tepelného a B-EV4D s pouze přímým tepelným tiskem. Se šíří tisku do 108mm, rychlostí 127mm/s a s rozlišením 200dpi nebo 300dpi (podle modelu) představuje dobrou volbu pro příležitostný tisk etiket v kanceláři nebo skladu. Navíc s možností emulace jazyků ZPL-II má široké možnosti uplatnění při integraci do podnikového informačního systému.

 

 
Souhlasím se vším