TOSHIBA B-EX4T1 

kombinací 60 let zkušeností z vlastního vývoje a výroby a zohledněním hlasu zákazníků vznikla průmyslová tiskárna čárového kódu s osvědčenými vlastnosti a funkcemi řady B-SX4 a B-SX5 a vylepšeními, která přinášejí zvýšení výkonu a funkčnostiSpolehlivost a výkon obvykle něco stojí, ale s B-EX, jsou prémiové funkce standartem. Je zajištěna nižší spotřeba elektrické energie, což osvědčuje certifikace ENERGY STAR a zároveň navýšena rychlost tisku.

 

TOSHIBA B-EX4T2

Kombinuje osvědčené vlastnosti a funkce B-SX řady s vylepšeními, která přinášejí zvýšení výkonu a funkčnostiSpolehlivost a výkon obvykle něco stojí, ale s B-EX, jsou prémiové funkce standardem. Je zajištěna nižší spotřeba s navýšením rychlosti tisku, oproti předchozím řadám.

TOSHIBA B-EX4T3

průmyslová tiskárna s vysokou přesností tisku 600dpi, robustní kontrukce a vybavená vyspělými technologiemi.

Tiskárna Toshiba B-EX4T3, 4" průmyslová tiskárna, s vysokou spolehlivostí, přesností a výkonem. Zkonstruovaná z odolné oceli pro náročné aplikace. Ideální pro použití v průmyslových odvětvích zahrnující chemické, výrobní, farmaceutické, textilní, logistické i elektronické provozy.

TOSHIBA B-EX6T1

Vysoce výkonná, kvalitní průmyslová tiskárna

Tiskárna Toshiba B-EX6T1, 6" průmyslová tiskárna, s vysokou spolehlivostí a výkonem při vyjímečně nízkých nákladech. Zkonstruovaná z odolné oceli, je předurčena pro náročné aplikace. Ideální pro použití v průmyslových odvětvích zahrnující chemické, výrobní, farmaceutické, textilní, logistické i elektronické provozy. Obzvlášťě je tato tiskárna vhodná pro nepřetržité provozy automobilního průmyslu.
Vysoká procesorová rychlost pro zpracování velkých souborů.
Spolehlivost v náročném provozu.
"Near edge head" zaručuje zvýšenou živostnost tiskové hlavy a vysoký výkon.
Síťová tiskárna - se vzdáleným ovládáním.

TOSHIBA BA410T

postavena na renovované platformě předchozí verze B-SA4TM, zůstává u této tiskárny zachována vyjímečná spolehlivost a robustnost i v náročných podmínkách.

*Rozšiřitelná architektura OS pro budoucí použití
*Vylepšená produktivita díky zvýšené rychlosti tisku při za zachování vyjímečné kvality tisku
*Odpovídající spolehlivost a robustnost k vyloučení téměř všech výpadků
*Snadno použitelná tiskárna s vysokým výkonem pro různorodá prostředí
*Široká variabilita díky množství doplňkových zařízení

TOSHIBA B-SA4TM a B-SA4TP

v sobě spojuje robustnost průmyslových tiskáren s vlastnostmi a jednoduchostí použití desktopových tiskáren. Tiskárna nabízí široké druhy komunikačních rozhraní, které umožňují zvládat celou síť tiskáren z jednoho centrálního zdroje. B-SA4 je perfektní řešení pro jakékoliv tiskové aplikace, které vyžadují vysoký výkon a použití pokročilých funkcí včetně RFID. Tiskárna je vhodná pro tiché pracovní prostředí, ale její kvalita a výjimečný výkon je využitelný i v průmyslovém prostředí.
Vysoká kvalita tisku: tiskárna je standardně vybavena 200 dpi tiskovou hlavou, ale snadno a jednoduše ji lze vyměnit za 300 dpi. Tiskárna obsahuje celkovou síťovou správu, která Vám dovolí ovládat všechny SNMP tiskárny ve vaší síti.

 
Souhlasím se vším